Kārtējais aizlūgums Rīgas Pētera-Pāvila katedrālē

 

2015. gada 28. jūnijā, 4. svētdienā pēc Trijādības, svt. Jonas, Maskavas un visas Krievzemes metropolīta, piemiņas dienā, ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību senajā Pētera-Pāvila katedrālē, kas atrodas Rīgā, Citadeles ielā 7, notika kārtējais aizlūgums.

 

Aizlūgumu kalpoja Rīgas sv. Ņevas Aleksandra baznīcas klēriķi virspriesteris Sergijs Nazarovs, viņam līdzkalpoja diakons Aleksandrs Akatovs. Dievkalpojumā dziedāja sv. Ņevas Aleksandra baznīcas dziedāāji reģentes Irīnas Kildišas vadībā.

 

Pēc aizlūguma t. Sergijs vērsās pie dievlūdzējiem ar sprediķi un aicināja neastāt savās lūgšanās šo svēto vietu, bet nākt uz šejieni, lai kopīgi palūgtos katra mēneša otrajā svētdienā.

 

Latvijas Pareizticīgās Baznīcas Sinode izsaka pateicību Rīgas domei un personīgi Rīgas mēram Nilam Ušakovam, kā arī vicemēram Andrim Amerikam par auglīgo sadarbību, savstarpējo sadarbību un iespēju noturēt dievkalpojumus Pētera-Pāvila katedrālē. Aicinām visus Latvijas Pareizticīgās Baznīcas uzticamos bērnus piedalīties aizlūgumos, kuri notiek katra mēneša otrajā svētdienā plkst. 15:00. Pētera-Pāvila katedrāles adrese: Rīga, Citadeles iela 7.

 

Nākamais aizlūgums šajā katedrālē notiks svēto apustuļu Pētera un Pāvila piemiņas dienā (katedrāles altārsvētku dienā) 12. jūlijā plkst. 15:00.

 

LPB preses dienests